Uygun fiyata pimapen kapı pencere tamiri yapmakta olan Etimesgut pimapen tamiri servisi, bu alanda 25 yıllık tecrübe ve deneyime sahiptir. Profesyonel kadrosu ile Ankara’nın tüm ilçelerinde bugüne kadar binlerce pimapen sisteminin tamir ve değişimini yapmıştır. Evlerde, iş yerlerinde ve diğer birçok alanda kullanılan pimapen kapı ve pencere sistemlerinin fiyatlarını ileriye dönük kullanışlı bir şekilde en kaliteli tamir malzemeleri ile yapmaktayız.

etimesgut pimapen tamiri servisi ve fiyatları

Soğuk günlerde kurtarıcı olarak karşımıza çıkan pimapen pencere sistemleri sayesinde soğuk hava içeri girememektedir. Ayrıca rüzgarlı havalarda da rüzgarı içeriye almamaktadır. Pimapen arızasında ise kapı ve pencereler içeriye su ve ses geçirebilmektedir. Buda hiç istenmeyen durumlar arasında yer almaktadır. Bu gibi durumlarda hemen pimapen tamiri servisimizi arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Servisinde Garanti

Her yaptığımız pimapen tamirinde garanti veren bir firmayız. Tayfun ustamız en kısa süre de konumunuza gelmekte ve arızayı tespit edip gerekli onarım çalışmalarına başlamaktadır. Tamir gibi uzmanlık gerektiren işlerde orijinal yedek parça kullanarak uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız. Bazı firmalar çok basit ve dayanıksız malzemeler kullanarak tamir işlemi yapmaktadır. Bu yüzden her zaman tamir ve montaj işlerinde malzemenin ne kadar kaliteli olduğunu ustanıza sorabilirsiniz.

Etimesgut Pimapen Tamiri Fiyatları ne kadar?

Etimesgut pimapen tamiri servisinin fiyat aralıkları alttaki tabloda ki gibidir. Bu fiyatlar gidilecek adresin uzaklığı ve pimapen kapı ve penceresinde ki arızanın boyutuna göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden net fiyatı pimapen sistemini inceledikten sonra tarafınıza sunmaktayız.

Tamir TürüPimapen Tamir Fiyatı
Pimapen kapı ve pencere tam kapanmıyorsa300-500 TL arası
Etimesgut Pimapen fitil conta değişimi220- 420 TL arası
Pimapen Kapı Pencere Kol Tamiri440-710 TL arası
Pimapen kilit tamiri360-450 TLarası
2023 Ankara Etimesgut Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

Ankara Etimesgut pimapen servisimizi hemen arayarak arızalar hakkında teknik bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ekiplerimiz aynı gün konumuza gelip tamir hizmeti verebilmektedir. Usta ve profesyonel kadromuz ile her daim kapı ve pencere sistemlerinde ki arızaları hemen çözüme kavuşturmaktayız.