Eryaman’da ki ev ve iş yerlerinizde bulunan kapı ve pencerelerdeki arızalar için uzman ekibimiz ile çalışmak ister misiniz ? Eryaman pimapen tamiri servisi olarak kapı pencere tamiri işlerinde profesyonel destek sunuyoruz. Pimapen tamiri konusunda 25 yıllık tecrübe ve donanım ile tüm tamir işlerini başarılı bir şekilde teslim etmekteyiz.

Eryaman Pimapen Tamiri Servisi 7/24 Uygun Fiyatlı Tamir
Eryaman Pimapen Tamiri Servisi 7/24 Uygun Fiyatlı Tamir

Eryaman Pimapen Tamiri Servis Fiyatları

Eryaman pimapen kapı pencere tamir fiyatları alttaki tabloda listelenmektedir. Fakat en güncel fiyat listesi için bizleri aramanız gerekmektedir.

Pimapen Kapı Tamiri Fiyatı200-550 TL
Sürgülü Kapı Tamir Fiyatı200- 450 TL
Sürgülü Pencere Tamir Fiyatı150- 300 TL
Sürgülü Sineklik Tamir Fiyatı150-230 TL
Kapı ve Pencere Ayarları150 TL
Gri veya Siyah Conta Değişimi150-200 TL
Menteşe ve İspanyolet Değişimi200-350 TL
Pencere ve Kapı Kol Değişimi300-350 TL
2022 Ankara Eryaman Pimapen Tamiri Fiyatları

Eryaman Pimapen Servisi Hemen Gelir mi?

Pimapen tamiri servisimiz genellikle aynı gün adresinize onayınız ile gelebilmektedir. Bizlerle görüşmeniz esnasında sizlere saat bilgisi de verilmektedir. Eryaman pimapen servisi olarak sizlerin memnuniyeti için aynı gün tamir hizmeti sunmaktayız.

Eryaman Pimapen Ustası Fiyatları

Sıfırdan pimapen montajı fiyatları için marka belirlemek gerekmektedir. Bizlere seçtiğiniz markayı söyleyebilir ve fiyat alabilirsiniz. Pimapen markalarına göre fiyatlar oldukça fazla değişebilmektedir. En iyi pimapen markasını seçerek uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.