İşini büyük bir profesyonellik içerisinde yapan pimapen tamiri servisimiz, Çankaya ilçesinde bugüne kadar binlerce ev ve iş yerinin kapı pencere tamir ve bakım işlerini yapmıştır. Kapı, pencere ve diğer tüm pimapen sistemlerinin tamirini garantili bir şekilde yerine getiren Çankaya pimapen tamiri servisi en uygun fiyatlar ile müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Çankaya Pimapen Tamiri

Ankara genelinde tamir servisi sunuyoruz. Genel olarak pimapen montajı, pimapen tamiri , kapı pencere fitil değişimi, pvc conta değişimi ve pimapen yazlık kışlık ayarı gibi tüm işleri Çankaya ilçesinde yapmaktayız.

Ankara Çankaya Pimapen Tamiri Servis Fiyatları

  • Kırık Pimapen Pencere Kapı Tamiri
  • Pimapen fitil conta değişimi
  • Pimapen pencere yazlık kışlık ayarı
  • İspanyolet değişimi
  • Menteşe değişimi ve ayarı

gibi tüm işlemler ortalama 150- 400 TL arası tutmaktadır. NET Fiyat bilgisi için servisimiz ile iletişime geçerek sorunu tam olarak anlatabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Çankaya Pimapen Tamiri Servisi Fitil Değişimi

Çankaya’da pimapen kapı ve pencerelerin fitil ve conta değişimlerini en uygun fiyatlar ile değiştiriyoruz. Sızdıran kapı ve pencereler, su geçiren ve ses yapan pencerelerinizin problemini tamamen ortadan kaldırarak ilk gün ki haline getiriyoruz.

Çankaya Pimapen Tamiri Servisi İspanyolet Değişimi

Çankaya pimapen tamiri servisi olarak ispanyolet değişimlerini orijinal malzemeler ile yapmaktayız. Ömrü bitmiş ispanyoletlerin sökülerek yenilenmesi ve yeni ispanyoletlerin takılması işlemi en uygun ücretler ile yapılmaktadır.

Çankaya Pimapen Servis Fiyatları Kaç TL?

Çankaya pimapen servis fiyatları 100- 120 TL arasında değişmektedir.